İlk Blog Yazım

Neden blog yazmaya kara verdim?

Merhabalar; Öncelikler bloğuma Hoş geldiniz. İlk yazımızda bloğum ve özelliklerinde bahsetmek istiyorum.
Blog yazmaya çok önceden başladım ve kendi adımla olan bir blog sitemde yayınlıyordum. Ancak daha sonra herkesin sorunu olan zaman sorunundan dolayı bloğumla fazla ilgilenemedim ve kapatma kararı aldım. Ancak yaşım ilerledikçe bilgi birikimimin benle ölmesini istemedim. (Bu arada 1980 Doğumluyum) ve böylece birikimlerimi herkesle paylaşma kararı aldım.
Kısaca kendimden bahsetmem gerekirse 1980 Antalya doğumluyum. Bilgisayar ile tanışmam bir otelde bellboy olarak çalışırken muhasebenin kullandığı eski bir bilgisayardan oyun oynayarak oldu. Üniversite dönemlerinde Age of Empire ile geliştirdiğim yeteneklerimin körelmesini istemediğimden iş hayatım genelde pazarlama ve internet üzerine oldu. Qbasic ile başladığım programcılık hayatıma Delphi ile devam ederken HTML, Asp, Ruby On Rails ,php , .net derken oldu gitti işte. Bunun yanında pazarlama ile interneti birleştirince dijital pazarlama diye bişiy ortaya çıktı ancak adamlar zaten benden önce bulmuşlar.
Neyse;
Bu sitede neler olacak derseniz en önemlisi “tecrübelerim”, internet ve bilgisayar dünyasında karşılaştığım sorunlar ve çözümlerim, ip uçlarım, programlama için çok işinize yarayacak kod parçacıkları fonksiyon ve class’lar, uygulama ve programlar, dersler vs.vs..
aklıma geldikçe yazacağım…
Sağlıcakla Kalın…


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir